Jimmy Smits

Jimmy L. Smits

7,2
6 894 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jimmy Smits

Kapitalna rola w Dexterze jako prokurator Miguel Prado. Scena kłótni z Dexterem na
budynku w 10 odnicnku 3 sezonu, byla po prostu pokazem aktorskiego geniuszu :)

Byku

jesteś głupi ale muszę się z Tobą zgodzić, mistrzostwo :D

nillvo

co za kraj, zeby za wyrazanie swojej opinii nazywali cie glupim...

Byku

a ja nie twierdzę tego na podstawie Twojej wypowiedzi - bo się z nią zgadzam. Tylko całokształtu :D

nillvo

aha. to ok.

Byku

Tak grał w Dexterze świetnie, żadna postać mnie tak nie irytowała :P

Byku

Ahaha kapitalna rola?? Przecież to najbardziej irytujący koleś z całej obsady, co ty bierzesz człeku?

kislav79

Miguel nie byl taki najgorszy ... ale pokazem umiejetnosci w Dexterze jest Christian Camargo i John Lithgow

Byku

Genialna postać, budzi ogromne zaufanie i sympatię, a potem przechodzi przemianę...

[spoiler]

Scena po morderstwie ściągacza długów, jego spojrzenie i następujący obłęd, paranoja i opętanie rządzą mordu to coś niesamowitego.

[koniec spoilera]
Znałem go z drobnych ról, m.in. Eddie Riviera w Miami Vice (pierwszy odcinek, długo nie pograł :)), albo główny antagonista w 'Zapomnieć o strachu'. W Dexterze pokazał swój cały potencjał...

Byku

Zgadzam się w stu procentach! Właśnie oglądam ten odcinek i aż po obejrzeniu tej sceny poczułam ogromną chęć, żeby mu za tę rolę wystawić dychę.

Byku

jestem na 9 odcinku 3 sezonu to dzisiaj zobacze te scene kłótni z Dexterem na budynku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones