PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5982}

Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
7,6 257 391
ocen
7,6 10 1 257391
6,2 30
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część III Zemsta Sithów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów

jabym chciał zielony lub niebieski,ale fioletowy też jest niczego sobie

lordpacovader

Ja zielony albo czerwony, zielony, bo taki miał Qui-Gon Jinn, a czerwony, bo fajowo wygląda:-)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Veda12

ja bym sobie wziął taki w kolorze fujarki.

chocolate_jesus

burgundowy? :p

ocenił(a) film na 10
lordpacovader

zdecydowanie niebieski. inne kolory jakoś mi nie podchodzą... no i w końcu moja ulubiona postać - Mistrz Kenobi miał taki.

użytkownik usunięty
Chewie

ja to samo :)

ocenił(a) film na 10
lordpacovader

Ja bym chciała niebieski- mój ulubiony kolor:]

ocenił(a) film na 10
lordpacovader

Dla mnie zielony. Lubię ten kolor, no i Yoda taki miał.

ocenił(a) film na 7
lordpacovader

Ja bym chciał mieć zielony, taki jak Yoda czy Luke z VI epizodu.

Paluch222

Ja zdecydowanie niebieski jak Obi - Wan =]

lordpacovader

Ja chciałabym zielony - bo Qui-Gon miał taki. Ale filoletowy też jest super :)

Ireth_Ringeril

Ja oczywiście zielony - jak Qui-Gon :) W ostateczności może być niebieski - jak Ben Kenobi :)

lordpacovader

zdecydowanie niebieski, bo po pierwsze to mój ulubiony kolor a po drugie bo Mistrz Kenobi i Anakin takie mieli(podkreślam Anakin nie Darth Vader)

lordpacovader

heh, nietypowy temat, cóż, GDYBYM miał latark..... znaczy miecz świetlny i gdybym mógł wybrać kolorek to pewnie wziąłbym zielony (Bo lubię ten kolor i nie bardziej pasuje do mojego neutralnego stylu (Czyt. jak ktoś ma niebieski czy czerwony to od razu widać że zły albo dobry)), albo fioletowy jak Mace Windu miał (Pewnie dlatego że nietypowy :P)

ocenił(a) film na 10
lordpacovader

Ja bym chciała zielony lub niebieski, ale gdybym mogła to zrobiłabym sobie miecz koloru białego:D

ocenił(a) film na 10
Ms_Anna

Ja zaś najchętniej zrobił bym sobie podwójny miecz świetlny koloru żółtego - taki jak miała Bastylia z gry KOTOR. A najchętnej to ściągnął bym sobie do naszej rzeczywistości taką Bastylie jako osobistego ochroniarza...

ocenił(a) film na 8
lordpacovader

oczywiscie wybral bym czerwony jak Darth Sidius i Darth Vader po przeciez kazdy wie ze dark side jest potezniejsza.A poza tym miecz zalezy od klasy postaci!!!

ocenił(a) film na 10
lordpacovader

Hm... niebieski... taki mają słudzy Jasnej Strony...

ocenił(a) film na 10
lordpacovader

ja jak najbardziej podwójny czerwony lub fioletowy ale raczej czerwony wolę mroczną stronę mocy bo jest ciekawsza :)

ocenił(a) film na 8
Aniol_z_Piekla_Rodem

masz racje dark side jest ciekawsza i silniejesza i super wyglada czerwony kolor

ocenił(a) film na 7
lordpacovader

yhym...niebieski!!! zdecydowanie...ale fiolet w rękach mace windu tez ladnie sie prezentował...!

Raiken

W Kotorze tłumaczyli kolory to było fajne
Niebieski - obrońca Jedi - raczej woli walczyc
Zielony - negocjator Jedi - typ dyplomaty Jedi (jak coś pomacha łapą i kaze jakiemus słabemu umysłowi coś zrobic)
Żółty strażnik Jedi - coś pomiedzy tymi dwoma
Czerwony -Sith

Reszty nie tłumaczyli

ocenił(a) film na 10
Anakin_3

No , tak ale jak wytłumaczyć w takim razie fioletowy ? :)

D23

Fioletowy można tylko wytłumaczyć tym, że Samuel taki chciał i taki dostał. To jest w dodatkach do AOTC. Spytał się Lucasa, czy nie ma fioletowego miecza, a Lucas powiedział, że może taki mieć.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Anakin_3

Fiolet jest dla ludzi którzy walczą bardzo uczuciowo,dla tego jest pomiędzy czerwonym i niebieskim. :)
Mało jest Jedi którzy potrafią walczyć uczuciowo i nie stanąć po ciemnej stronie.

Raiken

może tak, fiojetowy, mnie taki kolor nie krenci.Mi pasuje niebieski lub zielony,
żulty też da się przeżyc ale ja biore niebieski!!!!

lordpacovader

Zdecydowanie fioletowy. Taki mial Mace Windu

toto13

Jeżeli już to zielony jak Yoda,gość mały a ile miał poweru

ocenił(a) film na 10
lordpacovader

Ja bym chciał miecz koloru czarnegooooo...............tak mnie się marzy !! pasuje do sithów a co jak co bardziej lubie sithów niż jedi !!

Bednar

bednar, nie da się zbudowac czarnego miecza, widziałes kiedyś czarne swiatło? A ja bym chciał niebieski.

ocenił(a) film na 7
mindcrasher

Pre Vizsla miał czarny miecz

mindcrasher

Mindcrasher da się zbudować miecz świetlny koloru czarnego
A ja też chciałbym miecz koloru czarnego.

mindcrasher

Obejrzyj sobie na youtube Obi-Wan Kenobi Vs Pre Vizsla

użytkownik usunięty
Bednar

Masz "Jedi Knight: Jedi Academy" ? Jeśli tak to chciał być w klanie Sithów? napisz na gg 8375821 a co do czarnego miecz to można zrobić w Jka ;p

ocenił(a) film na 10

W grach może i istnieją czarne miecze, ale tak na serio nie można stworzyć czarnego ostrza do miecza ;)

ocenił(a) film na 8
_Vader

Aha, czyli pozostałe mogę sobie stworzyć?:D

ocenił(a) film na 10
catamis

Możesz stworzyć miecz każdego koloru oprócz czarnego. Tylko musisz znaleźć/stworzyć kryształ do miecza o pożądanym kolorze :)

lordpacovader

A wiecie że kolor miecza odpowiadał pełnionej funkcji Jedi? Np. niebieski to wojownik zielony negocjator. No i pewnie jeszcze było tego troche ;p

ocenił(a) film na 10
lordpacovader

ja bym chciał miec taki sam miecz ja Obi-Wan Kenobi

Filip1fifi

Bym chciał zielony bo taki miał moj ulubiony Jedi Qui-Gon Jinn

ocenił(a) film na 10
lordpacovader

j wybrałdym fioletowy z wygiętom rączkom fioletowy bo taki miał (według mnie najlepszy jedi mace windu) a wygięty dla tego że taki miał doku i nieźle nim machał myśle że dla tego

ocenił(a) film na 1
Fase

a ja bym chciała fioletowy, bo oryginalny... i jak dla mnie fiolet symbolizował, że mace stoi gdzieś pośrodku, między tym, co ma w sobie dobry Jedi, a mroczną potęgą, jaką dysponują sithowie (mimo, że oglądałam dodatki i wiem, że tak naprawdę po prostu samuel chciał być wyjątkowy;) ) zielony też może być, bo kocham Qui- Gonna... a tak w ogóle, to gdyby mi dali jakikolwiek, byłabym w niebowzieta

ares_maskot

Fioletowy podobno symbolizował to, że Samuel L. Jackson powiedział, że albo będzie taki miał albo nie zagra w ogóle :P

Czarny jest najbardziej kozacki.

lordpacovader

hmmm?po dluzszym zastanowieniu dochodze do konkluzji(oczywiscie biorac pod uwage wszystkie aspekty waszych wypowiedzi), iz najbardziej by mi odpowiadal ... niebieski...poniewaz mial taki Anakin, fakt ze go wymienil na czerwony ale to juz nie moja wina. Moj kolega woli fioletowo-zielony z dwiema rozowymi kropkami na koncu....May the force be with you!!

Padme_Amidala

oj ludzie pierdoly gadacie:P to nie jest tak ze jak sie ma czerwony to sie jest Sithem:P
Leia miala czerowny:P

Your_Worship

Leia nie miała wogóle miecza świetlnego bo nie była Jedi.

ocenił(a) film na 9
filmomaniak_filmweb

W trylogii nie. Dalsze losy przedstawione w książkach sugerowały, że miała zdolności niemal równe swojemu bratu, który faktycznie zbudował jej miecz z tego co pamiętam chyba niebieski ale mogę się mylić.

A już abstrahując od Lei i wychodząc poza filmy to zdaje się istniały jeszcze miecze w kolorze brązu. W zasadzie jeden taki był używany przez jakiegoś krewnego Chewbacci ale nie pamiętam imienia.

ocenił(a) film na 10
lordpacovader

ja bym chciał fioletowy jak samjuel el dżekson , ale zielony też jest cool

lordpacovader

niebieski i czerwony bo taki mam w mojej i kumpli produkcji :D

ocenił(a) film na 8
lordpacovader

Po pierwsze: Czemu "gdybyście"? Piszesz tak, jakbym nie miał. (mogę udowodnić i save'y z KotOR'a pokazać)
Po drugie: Czemu "miecz"? Ja preferuję walkę dwoma mieczami.
Po trzecie: Chyba nie miecz, tylko jego klinga, bo jeśli chodzi o kolor rękojeści, to srebrno-czarny.
Po czwarte: A skoro mówimy o kolorze samej klingi, to zielony i niebieski.
Po piąte: KotOR wymiata! Miał klimat, czego nie można niestety powiedzieć o KotOR II. (ale nadzieja w Restoration Project i KotOR III)
Po szóste: Farmazony walicie z tym kolorem klingi a klasą Jedi. Przecież żaden Jedi nie tytułował się per "guardian" czy "sentinel". Jest to podział sztuczny, stworzony wyłącznie na potrzeby cRPG (w klasycznym RPG się nie przyjął). W istocie kolor zależał od własnych upodobań danego Jedi i dostępności kryształów.

ocenił(a) film na 5
QuintusJedi

a tak wogule zgadzam się z (QuintusJed i ).
To jaki macie kolor miecza nie zalerzy od tego jaką jesteście klasą(Jedi lub Sith) .Nie wiedziałem że będzie KOTOR III!!
LucasArts powinno pomyśleć nad większą ilością RPG!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones