PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5982}

Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
7,6 257 346
ocen
7,6 10 1 257346
6,2 30
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część III Zemsta Sithów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów

Wpisujcie się. Osobiscie chcialbym byc Yodą bo zna wszystkie tajniki mocy i jest zielony ;)

Legion_2

No kurcze, własnie ja tyż Yoda the best. Świetny gostek,k mądry myskularny - heheh

owcalp

Ja bym chciał byc Anakinem ale tym młodym jak miał 9 lat... a te wyścigi byly zajebiste !! :D pozdr.

ocenił(a) film na 10
Legion_2

Ja Yodą, albo Mace Windu :) Chociaż Qui-gon i Obiwan też byłi spoko

ocenił(a) film na 10
Legion_2

To zależy. Jeśli nie mogę nic zmienic i muszę podążać dokładnie taką samą ścieżką jak pokazana w filmach, prawdopodobnie Obi-Wan. W przeciwnym wypadku Anakin. Z takim potencjałem mogłabym być kimś naprawdę wielkim. Szkoda, Ze Anakin to zaprzepaścił...]
Ewentualnie Dooku. Nie miałam okazji jeszcze czytać żadnej powieści osadzonej w erze starej republiki, ale z tego co słyszałam nie jest on całkiem złym charakterem. Raczej w pewnym sensie idealistą, który nie widzi innego sposobu na wprowadzenie porządku w galaktyce niż przez siłę, ponieważ pokojowe metody Jedi nie dają rezultatów. Cóż, trzeba jak najszybciej złapać jakąś książkę by to sprawdzić.

ocenił(a) film na 7
migrena_2

Ja chciałbym być Hanem Solo. Przynajmniej tym Hanem Solo, którego poznajemy w "New Hope". Ma Sokoła Millenium, śmiga po Galaktyce. Niestety - wpada na koniec w związek z Leią, która jest trochę wredna. A mógł zostać wolnym duchem...

ocenił(a) film na 8
Legion_2

Ja chciałbym być Boba Fettem. Dlaczego? Bo nie posiada on Mocy a jakoś sobie w Galaktyce radzi. Jako jeden z nielicznych bohaterów Nowej Trylogii przeżył wydarzenia w niej zawarte, no i przeżył Wojny Klonów. Z książek i komiksów można się dowiedzieć, że wydostał się nawet z jamy Sarlacca, do której wpadł w "Powrocie Jedi".

Darth_Vojtek

Obi-Wanem Kenobi :) Moja ulubiona postać.

użytkownik usunięty
PrzemQ_3

Kanclerzem Palpatine (inaczej korzystałbym z władzy) albo Lukiem Skywalkerem

ocenił(a) film na 10
Legion_2

Jedną z moich ulubionych postaci jest Luke Skywalker i to chyba nim chciałbym być najbardziej... ale Chewbacca i Han Solo też wchodzą w grę :D

Legion_2

Luke Skywalker ;) - ulubiona postać.
Albo Aayla Secura - bo lubię Twi'leków i Twi'lekanki :)

ocenił(a) film na 8
Alice_Skywalker

Zdecydowanie Jar Jar:D Nie no żartuje... Najbardziej chciałbym być Starkillerem(Galen Marek ) albo Darthem Reavan`em. Obaj mieli wielki potencjał.

ocenił(a) film na 8
Legion_2

Mogłabym być Leią (nadajemy na podobnych falach czasami) albo Obi Wanem.

użytkownik usunięty
Legion_2

Biorąc pod uwagę wyłącznie filmy to Kenobim.

ocenił(a) film na 10
Legion_2

Palpatine'm. Zna się na wszystkim ma władzę i wszystkich może ukatrupić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones