PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5982}

Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
7,6 257 346
ocen
7,6 10 1 257346
6,2 30
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część III Zemsta Sithów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów

Nie wiem co za idiota wpadł na pomysł żeby zrobić wersję tego filmu z polskim dubbingiem, ale to powinno być karalne (i to surowo!)

Bucho

Ja za to uważam, że wygłaszanie tego typu opinii powinno być surowo karalne. Nie wiem, w czym ma pan problem w polskim dubbingu, przede wszystkim zrobionym całkiem nieźle.
Nikt tego filmu nie każe panu oglądać w polskiej wersji językowej, w dobie internetu może sobie go pan obejrzeć w każdym języku (czy chociażby zwykłej TELEWIZJI, gdzie WSZYSTKO jest nadawane z lektorem). Każdy szanujący się kraj, jak np. Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Czechy (!), długo by tu wymieniać (a nawet Rosja, od której mamy tego przeklętego zagłuszacza lektora) dubbingują WSZYSTKIE filmy, gry i seriale niezależnie od kategorii wiekowej, jest to wręcz wymagane od publiczności.I tylko Polacy są wiecznie niezadowoleni z tego, że postać z filmu przemawia do nich po polsku, a nie po angielsku. Jeszcze oczywiście niezależnie od tego, jak dobrze by nie była zrobiona polska wersja językowa, to zawsze znajdą się takie Janusze i będą psioczyć, że "ktoś śmiał zrobić tam dubbing, i jak w ogóle śmie być polski, a nie po angielsku z napisami, przecież to ZaBiJa OrYgInAlnĄ gRę AkToRsKą, polski fuj, ble, bo jest polski."

ocenił(a) film na 8
Bucho

Wszystkie części Gwiezdnych Wojen w Polsce mają wersje z napisami lub dubbingiem. I jeszcze lektor w TV.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones