PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5982}

Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
7,6 257 346
ocen
7,6 10 1 257346
6,2 30
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część III Zemsta Sithów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów

"Salazar's Revenge" to drugi tytuł dla tego filmu, tak brzmi on w Europie. Więc przestańcie bredzić i atakować tłumaczy bo nie mają z tym nic wspólnego.

użytkownik usunięty
TheBlur

Chyba Ci się fora pokręciły.

A tobie najwyraźniej wątki bo bredzisz od rzeczy.

użytkownik usunięty
TheBlur

ale wiesz, że to forum dotyczące filmu " Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" a nie ostatniej części Piratów z Karaibów?
I teraz pytanie - czy wyrzucanie na mnie pomyj to próba odwrócenia uwagi od siebie bo się zorientowałeś, że się pomyliłeś czy też może dalej jesteś przekonany, że piszesz na właściwym forum?

i jeszcze jedno - obrzucanie mnie obelgami świadczy o Tobie, że to Ty jesteś kretyn a nie ja.

Ojć, rzeczywiście złe forum. Jakim cudem - to nie wiem, najwyraźniej uległem jakimś halucynacjom. A po za tym - jeśli widzisz w moim zdaniu jakieś obelgi to radzę wybrać się do okulisty. Jeśli ktoś już tu bluzga to ty (a to, że ja zrobiłem z siebie głupka ta pomyłką nie oznacza, że masz powód to bluzgów w moja stronę).

użytkownik usunięty
TheBlur

No do uprzejmych nie należałeś i byłeś bliski zaatakowania mnie. Napisałam, że o sobie świadczysz obrzucając mnie obelgami ponieważ obelg się spodziewałam po Twojej reakcji na pierwszą moją odp. Widzisz, tam napisałeś, że ja bredzę co raczej do uprzejmych nie należało.

No to podejrzewam, że codziennie płaczesz w poduszkę po byle dyskusji w sieci biorac pod uwagę poziom jaki w niej panuje najczęściej. Ewentualnie jeśli patrzeć proporcjonalnie - to tych co cię porządnie obrażą to pewnie odnajdujesz i dekapitujesz... ?

użytkownik usunięty
TheBlur

Coś jeszcze chcesz dodać? Bo ja już dawno skończyłam.

Jak pomyślę to dam znać - bardzo wciągająca jest ta rozmowa o absolutnie niczym.

TheBlur

Niech ktoś mocarny wywali ten temat bo z oczywistych względów jest tam gdzie być nie powinien i robi śmietnik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones