PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5982}

Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
7,6 257 346
ocen
7,6 10 1 257346
6,2 30
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część III Zemsta Sithów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów

Tak sie zastanawiam. Mozę ślepnę albo cus. W każdym razie zauważyłem ze gdy odnoszą ciało Padme to ona ma nadal brzuch, jak by była w ciąży nadal. Ktoś się zemną zgadza ?

Szajba

Gdybyś niewiedział to kobietom zaraz po urodzeniu nie opada brzuch , ale to tak dla wiadomości :)

kasiura9

Zrobili to specjalnie, bo chodziło o to żeby wszyscy mysleli że te dzieci też umarły i wogóle się nie urodziły. W końcu nikt miał o niech nie wiedzieć, nie?

ocenił(a) film na 8
kasiura9

Istnieje coś takiego, jak okres połogu, popieram.

Szajba

Ja zuważyłem co innego.Leia-(nie wiem czy poprawnie)w jednej części mówi Lukowi jaka była jej matka,że była dobra ale smutna to o Padme mówi,a w 3 części umiera przy porodzie ???
A film jest efekciarski i prostacki.Nie dorównuje swym starszym poprzednikom(4,5,6) No i ten Anakin ze swoimi głupimi loczkami !

Dr_HappyDeath

Albo jest jeszcze cos takiego, ze w IV Cześci "Nowa nadzieja" Luke kupił C3PO i R2D2, ten mu uciekł w nocy i poszli rano go szukac, spotykaja Bena Kenobiego i ten ich w ogóle nie pamieta albo nie zna jak kto woli :|

Szajba

Spoko, robociki nie są takie ważne dla mistrza Jedi.

ocenił(a) film na 7
Dr_HappyDeath

a moze chodzilo jej o tą matkę co ja adoptowala?....

Przemas_2

eh tez tak myslałem, ale w koncu Luke sie zapytał "Pamietasz swoja PRAWDZIWĄ matke??" wiec ?

Szajba

Też zastanawił mnie ten problem; rozwiązanie jest takie:

LUCAS ZAPOMNIAŁ, CO NAPISAŁ TE 20 LAT TEMU I TERAZ ZROBIŁ KILKA BŁĘDÓW.

Gdybyśmy jednak chcieli wątek z matką jakoś LOGICZNIE wyjaśnić, to możemy tak:

1. Moc była w Leii tak silna, że pozwoliła jej zapamiętać twarz matki, gdy Leia była niemowlęciem.
2. Rozmowa z Epizodu VI sugerowałaby, że matka bliźniąt wychowywała Leię przez jakiś czas, a potem - umarła. Na potrzeby EPIZODU III możemy stworzyć NACIĄGANĄ TEORIĘ, że żona Baila Organy była smutna (bo Republika przestała istnieć i bała się o męża spiskujacego z rebeliantami) i piękna zarazem, i, że Leia myślała, że to ona jest jej PRAWDZIWĄ matką (nie wiem, czy też odniesliście takie wrażenie, ale sądzę, że aktorka grająca żoną Baila jest podobna trochę do Portman - może właśnie o to Lucasowi chodziło?).

Kto podpisuje się pod teoriami? ;)

ocenił(a) film na 5
732476

Ja podpisuje sie pod teoria ze Lucas zapomnial co bylo 20 lat temu i popelnil troche bledow przy tworzeniu nowej trylogii ;)

ocenił(a) film na 5
Dr_HappyDeath

Leia prawie całe życie myślała, że ci ludzie co ją adoptowali, to jej prawdziwi rodzice, dopiero potem się dowiaduje, że nie, więc nie mówi Lukowi o Padme

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones